Leshoje banese me qera

Jepet me qera nga: Qendresa 19 Tet 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: De Rada..Banesa te MIinimaxi
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prizren
Leshoje banese me qera ne rrugen De Rada te banesa e Minimaxit kati i pare ..afer stacionit te autobusave ..
Banesa permban 3 dhoma, ballkon 2 banjo ,garazh per parkim automjeti ,oborr.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim eshte me nxemje qendrore ,i ka te gjitha kushtet per jetese ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim