DHOMA ME QIRA PER STUDENTA DHE QE PUNOJNE

Jepet me qera nga: HASAN 11 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: hazem hajdari
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prizren
JAPIM DHOMA ME QIRA PER STUDENTA
SHTEPIA GJINDET TE STACIONI I POLICIS
ESHTE SHUM AFER FAKULLTETIT VETEM 5 MINUTA LARGE..
SHTEPIA POSEDON KETO KUSHTE.
DHOMAT JAN PER 2 DHE PER 3 PERSONA
NXEMJE QENDRORE
KABLLOVIK
INTERNET(WI-FI)
RYM
UJE
TE GJITHAT JAN OBLIGIMET E PRONARIT
VETEM 60 EURO NE MUAJ...
Viber... 0037744207940...
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim