Dhomë me Qira

Jepet me qera nga: Dhoma me qira 31 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Komuna: Prizren
Leshohen dhoma me qira me te gjitha kushtet afer fakultetit dhe policisè
50 euro
Obliginet e pronarit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim