Dhoma me qira per studenta

Jepet me qera nga: hasan 25 Pri 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR /

Komuna: Prizren
Leshoj dhoma me qira per studenta..ryme,uje,internet,kobllovik nxemje qendrore keto jan obligimet e pronarit.
Dhomat jan per 2 dhe 3 persona
Vetem 60 e ne muaj....
Shtepia gjindet afer stacionit te policis....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim