Dhoma me Qera

Jepet me qera nga: sadri 26 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Sipërfaqe: 15 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prizren
Lëshohen dhoma me qera per femra dhe studente femra.
Dhomat jane te mobiluara dhe ne ket çmim prej 50€ perfshihen edhe rryma uji dhe te gjitha sherbimet publike. (Perveq qeras prej 50€ ju nuk keni nevoj te paguani asgje tjeter!)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim