Dhoma

Jepet me qera nga: gjoni 14 Sht 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
jap dhoma me qira ne afersi te shadrevanit 2 dhoma sallon dhe kuzhin banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim