dhoma dhe banjo

Jepet me qera nga: dhoma 27 Nën 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
dhoma dhe banjo ne shitje te perdorura. qmimi sipas.marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim