dhoma me qira per studente dhe familjare

Jepet me qera nga: Mifterem danuza 06 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: tabahane
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prizren
i ploteson te gjitha kushte per jetes e mobiluare dhe qdo kate ka bonje 2 dhoma kuzhina tveta balkonit dhe eshte prefekte per banim ne viber +37744204124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim