Jepet me qira Objekti Afarist ne Prizzren

Jepet me qera nga: Endrit 18 Dhj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prizren
Jepet Objekti me qira ne Prizren , ne magjistralen Prizren - Prishtine km i 1-rë.Objekti gjendet perballe Kforit ,ne lagjen Dardania (Jaglenica).Nje kat i objektit posedon 160 metra katrorë.Objekti ka katin nentoke,katin e pare,katin e dyte dhe katin e trete (hapesire banimi).
Numri Kontaktues :
044-112-558
049-713-769
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim