Leshohet Hapsira/Objekti me Qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Da VY Sh.P.K 08 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prizren
Jepet me qera hapsira/objekti ne zonen industriale ne kompleksin Ish-Perllonka.Objekti i ploteson te gjitha kriteret higjienike dhe sanitare.Objekti eshte i pershtatshem per qdo lloj aktiviteti. Objekti gjendet ne zonen e parë të kompleksit. Per me shume informata na vizitoni ne lokalet tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim