Lokale me qera ne GJONAJ Prizren

Jepet me qera nga: Lokale 01 Tet 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Pishinë, Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prizren
Jipen lokalet me qera të përshtatshme dhe të gatshme për cdo lloj veprimtarie të legalizuar dhe të kompletuar me dokumentacion në qendër të Gjonajt.

Sipërfaqet:
1) Kati i parë 220 m2(metra katrore)
Qeraja vjetore 400 euro
Qeraja mujore 500 euro.

2) Kati i dytë 220 m2(metra katrore)
Qeraja vjetore 300 euro
Qeraja mujore 350 euro.

Për kontakt : VIBER(Angli): +447894516095
TEL: 044 139 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim