Jap shtepine me Qera

Jepet me qera nga: Mehdi 05 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rr.Sami Koka nr.56 Afer shkolles se mjeksise.
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Jepet shtepia me Qera afer shkolles se mesme te Mjeksise perball ambulances se re, Rr. Sami Koka.

Posedon oborr dhe shup jashte, kati i pare i banueshem dhe mobiluar+kuzhina, kati i dyte bosh!

Katet jane te ndara me shkalle jashte dhe ore te rrymes dhe ujit te veqanta per secilin.

Nje kat jepet per 100euro. komplet shtepia 170euro.
Per me shume info tel. 044 890 841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim