Japim me qira katin perdhese te shtepise

Jepet me qera nga: muhamedi 05 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Japim me qira katin perdhese me mobilje.Eshte e lire prej 31 gushtit 2o15 v.Vetem kerkesa serioze.Pagohet akontacioni per nje periudhe dhe depozit per rryme e shpenzime tjera.K ifrastruktur te duhur.dy shkolla fillore.ambulanta.barnatoret.marketat.spitali dhe univerziteti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim