Jepet kati i par i shtepis me qera

Jepet me qera nga: Armend 26 Gsh 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Jepet me qera kati i pare i shtepis. I pershtatshem per ordinaca mjeksore dhe per zyre. Shtepia gjendet ne bazhderhane te My market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim