Jepet kati i pare e shtepis me qera

Jepet me qera nga: Armend 09 Tet 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Jepet kati i pare e shtepis me qera. Ka 4 dhoma. Ka oborr dhe parking. Gjendet ne bazhderhane perball My maraket.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim