Jepet kati i pare i shtepis me qera

Jepet me qera nga: Armend 25 Sht 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Jepet kati i pare i shtepis me qera. Shtepia gjendet ne bazhderhane perball My Marketit. Ka oborr dhe garazh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim