Jepet kati i pare i shtepis me qera

Jepet me qera nga: Armend 21 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Jepet me qera kati i pare i shtepis. Shepia gjendet ne Bazhderhane perball My market. Shtepia ka oborr dhe parking
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim