Jepet shtepia me qera ne bazhderhane

Jepet me qera nga: Armend 31 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Jepet kati i pare i shtepis me qera. Shtepia gjendet ne bazhderhane perball My Market. Ka parking dhe oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim