Jepet shtepia me qera

Jepet me qera nga: Armend 25 Gsh 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Jepet me qera shtepia ne baZhderhane. Gjendet perball My Market. Shtepia ka dy kat dhe secili kat ka nga 4 dhoma. Ka oborr dhe parking.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim