Jepet shtepia me qira ne Prizren

Jepet me qera nga: bardyl 30 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sali Saramati
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
personi shtepise edhte ne suedi , jeton atje . eshte me mobilje dhe me bahqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim