Jipet me qira per studente

Jepet me qera nga: muhamedi 03 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

34 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagja e Univerzitetit Shteteror
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Jipet me qira per studente.E mobiluar.duhet se paku 3 studente me nje dhome dhe 3 studente ne dhomen tjeter.Jeni te mirepritur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim