Leshohet dy kate te shtepise me qira ne Prizren

Jepet me qera nga: muhameti 20 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e Univerzitetit Shteteror Prizren
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Leshohet dy kate te shtepise me qira i mobiluar me ter infrastruktur te duhur afer Univerzitetit shteteror.Eshte e lire prej 25 tetorit.Behet pagesa avanse dhe depozit per nje periudhe te caktuar me marrveshje.Perpilohet kontrata mbi qirane.Presim njerez serioz.Qdo kat e ka hyrje te veqante.Dmth per familjar dhe ben edhe per studente.Per studente mujore eshte 34 euro.Duheni nga tre shoqe me nje dhome.Ne posedim jane 4 dhoma te medhaja dy banjo dy kuzhine dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim