Leshohet kati me qira

Jepet me qera nga: muhamed 03 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Salajdin Berisha nr 40 a lagja e Univerzitetit
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Leshohet kati me qira eshte e lre prej 05.11.2o15 v.E mobiluar.pagesa me marrveshje.Behet pagesa avanse per nji periudhe dhe depozita e domosdoshme.Pres familjar serioz.Gjthe te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim