Leshohet shtepija me qira e re dhe e mobiluar

Jepet me qera nga: muhameti 28 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 4 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Leshohet shtepija e mobiluar dhe e re dy kate se bashku por ben edhe ndaras me hyrje te veqante.Vijne ne konsiderim familjarete serioz.Gjithe te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim