Leshohet shtepija me qira ne qender te Tuzsuzit

Jepet me qera nga: muhameti 01 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Leshohet shtepija dykateshe me qira se bashku katet apo edhe ndaras sepse kane hyrje te veqante me mobilje dhe me tere infrastruktur te duhur me shkollat fillore xhami spitali ambulanta marketet dhe Univerziteti shteteror shume afer.Vetem njerez serioz.Perpilohet kontrata mbi qirane.Jeni te mirepritur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim