Leshoj me qira shtepine dy kate ndaras dhe bashke

Jepet me qera nga: muhamet 02 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Leshoj me qira shtepine dykateshe ndaras apo edhe bashke me hyrje te veqante me ter infrastruktur.Lagja e spitalit afer Univerzitetit shteteror dhe qasje nga dy rruge kryesore.Mund te perdoret si ordinance apo edhe spital privat.Si dege e postes Vala apo Ipko.Si konvikt per studenta dhe per shum destinime tjera.Si perfaqesi dhe depo per tregeti me shumice.Jeni te mirepritur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim