Leshoj shtepine me qira prej 5oo m.k.per spital p.

Jepet me qera nga: muhameti 18 Dhj 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Leshoj shtepine me qira prej 5oo meter katror hapesire te mbyllur dhe parking 300 metra katror per spital privat apo ordinanca specialistike.Ne ate renditje jane specialistat mjekesor te tjere lagja e spitalit regjional.Ka qasje nga dy rruge kryesore.Ben edhe per ndonje pike te Ipkos apo te Vales te postes apo te ndonje banke apo edhe konvikt studentor mbasi eshte afer Univerziteti i Prizrenit.Jeni te mirepritur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim