Shtepi dhe lokal eksluzive ne qender te Prizrenit

Jepet me qera nga: EC 06 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Adem Jashari 48
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shitet/leshohet me qera objekti qe shfytezohet sihtepi me lokal afarist, ne qender te Prizrenit, Bazhdarhane. Objekti posedon 90m2 (x2 kat) me 100 m2 oborr, me etazhitet B+P+1+Nk.
Shtepia ka kete renditje: bodrumi perdoret si kuzhine dhe dhome; kati perdhese: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine (ekstra e mobilume, shume pak e perdorne), 1 banjo dhe 1 terase; kati i pare: 3 dhoma gjumi dhe 1 banjo; nenkulmi hapesire e hapur pa ndarje.
Hyrrja ne shtepi behet permes lokalit me siperfaqe 45 m2.
Shtepia poashtu ka ngrohje qendrore (me mundesi zgjedhje pelet, dru apo rryme), si dhe nje oborr mjaft mire i rregulluar.
Objekti ofron shume hapesire per banim dhe poashtu i pershtatshem per cfare do lloj biznesi: hoteleri, restorant, qerdhe per femije etj.

Vetem bleres serioz mund te na kontaktojn ne keto numra: 045 542 501/502.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim