Shtepi me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: ILMI 28 Nën 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne lagjen e spitalit.Ka 5 dhoma te mobiluara kuzhin dhe dy banjo .Mund te vendosen dy famije ne secilin kat ose me dhoma 70 EURO dhoma/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim