Shtepi me qera rruga Fahredin Hoti

Jepet me qera nga: Ruhi 30 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Abc
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepi me qera rruga Fahredin hoti
Shtepia esht dy kat
Kati l kuzhin salon bashk e mobiluar
Kati ll dy dhoma njera per femij njera per qift po ashtu e mobiluar me ballkon perpara e izoluar me xhama
Ka oborr per 3-4 vetura dy vetura kan edhe garazhd e rrethuar me mur dhe hymje te veqant
Per informat 0038649268540 viber ju dergoj edhe fotot...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim