Shtepia me qira vetem per studente femra

Jepet me qera nga: Xhavit Berisha 20 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shtepia eshte e rinovuar si mbrenda ashtu edhe jashte. I gjithe inventari eshte I ri ,ne te gjenden 2 dhoma , nje korridor dhe nje banjo. Shtepia leshohet vetem per studente femra dhe eshte per 4 vete. Shtepia gjindet ne terzimahalle ne Prizren . Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim