Objektet me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: shpejtim 06 Maj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prizren
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Jepen objektet me qera së bashku me truall.
Objeketet kan nga 120 m2, me hapësire të truallit prej 25 ari. I plotesojnë të gjitha kushtet për punë si dhe janë të rregulluara dhe kane multifunksion.
Janë të përshtatshme sidomos për depo të ndryshme apo edhe për shitje të produktetve të ndryshme.
Mund të na kontaktoni edhe ne Viber ( +377 45 561 134 ).
Faleminderit për mirëkuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim