Leshoj villa me qera ne Prevallë

Jepet me qera nga: Sead 30 Jan 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Villa
Sipërfaqe: 200 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Prizren
Ne nje zone mjaft terheqese ne malet e sharrit me saktesisht ne fshatin turistik ne prevallë do te gjeni nje oaz bukurie me nje peizazh te shkelqyer dhe me nje pamje piktureske, aty ku njeriu dhe natyra shkrihen ne njē , plot shije dhe komoditet, nje mundesi e pakrahasueshme per te gjithe ata qe kerkojn relaksin , zbavitjen por edhe natyren e rrallë , kemi dhoma te qeta dhe te rehatshme me nje mobilim te ri dhe komod , elegant e plot shije ...

Per informacion me te hollesishem na kontaktoni ne keta nr te tel : 045 222 799 , 049 903 166
Viber 0037745222799villa , vila , prevall , preval , prevalle , google , bog , boge , dhoma , apartmane , bjeshk , mal ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim