Lokali me Qera ne Rahovec, perballe Stadiumit

Jepet me qera nga: Albi 12 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Rahovec
Hapësirat : Të tjera
Jepet me Qera lokali ne Rahovec ne rrugen "Bajram Veliu", perballe stadiumit (afer kafes U2). Lokali ka hapesire te majftueshme per ushtrimin e aktiviteve te ndyshme. Lokali gjindet ne katin e dyte dhe ka hymje si brenda, por edhe hymje te veqante me shkalle nga jashte. Per cdo informate na kontaktoni ne numer te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim