Pllaci ipet me qira

Jepet me qera nga: Beni Krasniqi 18 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: XERXE
Sipërfaqe: 1600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Rahovec
Pllaci ipet me qira... Pllaci gjindet ne Xerxe te komunes Rohovecit...Pllaci gjindet ne mjedis AL PETROL DHE MJEDIS TE SUPER VIVA.....Per me shume info na kontaktoni ne numra...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim