fur buke

Jepet me qera nga: basri 08 Pri 04:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Shtime
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet me qira fur buke ne periferin te tetoves lagjen sedllarc fura posedon banimim +38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim