LINA-IPET PODRUMI DHE LOKALET ME QERA 72/16L

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LINA Sot 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ne qender ne Shtime
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Shtime
Hapësirat : Të tjera
Ipet podrumi dhe lokalet me qera
Kati perdhes:Podrum
Kati -II- 2 Lokale +Wc
Adresaa:Shtime
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqiptar


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el; lina_banesa@hotmail.com
Adresa:Rr.Recakut afer ETC

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim