Objekt me qira 1600 metra

Jepet me qera nga: Kaltrin 09 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Depo
Objekti eshte me hapsir te madhe dhe gjindet te stacioni i autobusve ne Skenderaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim