fur buke

Jepet me qera nga: basri 29 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet fur buke me qera ne periferi te tetoves lagjen sedllarc fura posedon bani in+38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim