Lokal me qera ne Skenderaj

Jepet me qera nga: hyseni 01 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Skenderaj
Hapësirat : Të tjera
Leshoj lokale me qira 8.30 x 5 dhe 8.30 x 3 lokalet jan te kompletume te gatshme per qdo lloj biznesi .
Lokalet gjenden te Qendra Sociale Rr.Osman Geci. Afer shkolles fillore 'Ahmet Delija' si dhe shkolles se mesme 'Anton Qeta ' dhe gjimnazit ` Hamz Jashari`.
Nr.i telefonit 044617580. Viber +37744617580.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim