Leshoj shtepine me qera ne Skenderaj

Jepet me qera nga: majlinda.murtezi@gmail.com 13 Qer 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Skenderaj
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Skenderaj
Kati i pare: Sallon kuzhine e perbashket, nje dhome dhe nje banjo,
Kati i dyte: tre dhoma gjumi.
Bodrum
Oborr, bahqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim