Leshojme Shtepine me Qera

Jepet me qera nga: Majlinda 29 Jan 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Skenderaj
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Skenderaj
Kati i pare: Sallon & kuzhine e perbashket, Korridor dhe nje banjo,
Kati i dyte: tre dhoma gjumi, Korridor.


Bodrum
Oborr
Bahqe

Nr.Tel; 044 367 597
Qmimi: 150 euro/muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim