Ipet lokali me qera

Jepet me qera nga: Valon Elshani 10 Tet 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Therande
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Therandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me qera ne rrugen Ismail Qemajli. Ne qender perball nderteses se ish Benafit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim