Ipet lokali me qera

Jepet me qera nga: Doruntina 08 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Therandë
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Therandë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera, ne rrugen Brigada 123, te ndertesat e kafta, afer Shala Gas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim