objekt

Jepet me qera nga: flamuri 21 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: objekti iper me qera
Sipërfaqe: 1100 m2
Komuna: Therandë
ipet objekti me qera 1100m2 objekti asht 50 me 22 dhe larsia7m objekti gjindet 200m larg rruges magjistrale suarek prizren ne gjinoc edhe ka parking shum 1ektar te interesuarit net lajmroen ne tel 044 049 239027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim