Lokal me qera ne Viti

Jepet me qera nga: nexhi 04 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Viti
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali ipet me qera lokali gjendet ne viti pran shkolles se mesme ne rrugen e letnices te interesuarit mud te kontaktojn ne numrin e tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim