Lokali ipet me qera ne Viti

Jepet me qera nga: Nexhi 02 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Viti
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera. Lokali gjendet ne viti pran shkolles se mesme ne viti. ne rrugen e letnices te interesuarit mund te na kontaktojn ne numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim