Lokali ipet me qera

Jepet me qera nga: nexhi 06 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Viti
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokali ipet me qera. Lokali gjendet ne viti afer shkolles se mesme. ne rrugen Viti Letnic. te interesuarit mund te na kontaktojn ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim