Jepet Lokali me Qera

Jepet me qera nga: Xhavit 20 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera.
Lokali gjindet ne vushtrri me saksisht ne magjistralen prishtin-mitrovice. Lokali esht ne gjendje teper te mir , dyqani esht 8.50m me 8.50m, si dhe ka hapsir te mjaftufshme jasht . Cmimi sipas marrveshjes per info tel 049814662 dhe viber +37744426139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim