Jepet lokali me qira

Jepet me qera nga: Remzi Maxhuni 15 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qira. Lokali gjendet përballë shkollës së Policisë. Sipërfaqja e lokalit eshte 140 m2. Mund të kontaktoni ne +37745822802 ose 044412372
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim